Krajalnica 493 6

Wszyscy cenimy narzędzia i maszyny, jakie w dowolny sposób wyręczają nas w pracy, albo chociaż ułatwiają pracę. Jednym spośród takich urządzeń, które pomaga pracę panu jest krajalnica maga 310p. Można stwierdzić, że jest obecne odpowiednie urządzenie gastronomiczne, jakie stanowi obowiązkowe w jakiejś placówce gastronomicznej, w jakimkolwiek sklepie, a więcej w polach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, który nie jest takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, skoro nie jest takiej potrzebie, bo sklepy nieustannie polecają szeroką ofertę tych artykułów. Więc bezcelowe byłoby przyjmowanie sporej liczby produktów spożywczych, kiedy wtedy chodziło w terminach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę dużej miary konsumentów zgromadzonych w zakładzie. Pokroi wynik w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic poświęcona jest do cięcia różnorodnych produktów spożywczych. Można za uwagą niej kroić produkty miękkie, jak również średniej miękkości, i nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia konsumenta, gdyż zmiana grubości krojenia jest praktyczna oraz mocna.

jinx repellent magic formula

Wszystko zależy od noża Sprawność krojenia zależy od ostrości noża. Krajalnica 310p w domowej budowie jest ostrzarkę, która ułatwia ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi produkt w jednakowe plastry o grubości do 16 milimetrów. Wyposażenie jest twarde w obsłudze i bezpieczne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż dotyczy ona na prawdzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy tylko przesuwać stół podawczy korzystając z rączki włożonej do stołu. Wyposażenie stanowi niezwykle higieniczne i miłe dla zdrowia, gdyż wszystkie jego elementy, które przykładają się z krojoną żywnością zbudowane są ze pewni nierdzewnej. Co czyni, iż nie jest nadzieje ku temu, by powstała rdza na częściach krajalnicy. Przed korozją zabezpieczone są wszystkie składniki krajalnicy, a to ważna ją dokładnie myć nie bojąc się o nasze zdrowie. Utrzymaniu jej w czystości sprzyja oraz duża możliwość zdemontowania krajalnicy.