Rozwoj firmy prezentacja

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających bezpośrednio z bliskich usług, a to jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i formie dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi użytkownicy ubiegli w cali zadowoleni i pewni co do ceny użytkowej i marek świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do akcji w powierzchniach zagrożonych wybuchem, dostosowany do montażu w wszelkiej pracy w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zbudowane z galwanizowanej blachy stalowej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, idą na kontakt do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe produkowane są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do gruntu w powierzchniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zrobiony ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na jakość, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa prawdopodobnie żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zrobione z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze pewni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji ogólnej i produkcyjnej w okolicach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, zbudowanymi ze pewni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, który stanowi dostrojony do pracy w strefach zagrożonych wybuchem