Zalaczanie radiowe

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej niekorzystnych powodach jest możliwa. Gdyby nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co to stanowi za złącze i czemu istnieje oczywiście bardzo skuteczne?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a także dużo skuteczną komunikację całych systemów zarządzania, które znają się w wszelkim pomieszczeniu, gdzie po prostu bogata i potrzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to szeroki system, który zezwala na zbieranie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania rozgrywa się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie posiada i obowiązku wyłączania grającego w możliwościom czasie urządzenia, co znacząco ułatwia pracę. Każde są zrobione w standardzie, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie zarabiają w temperaturze zakładającej się od –55, a przebywającej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego trudna i ciepła. Dzięki temu, że posiadają obudowę zbudowaną z takich tematów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą liczyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają również prawa na pracę pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest faktycznie bardzo skuteczne i proste oraz trwałe.